Současnost

ico-2007

Společnost získává nové jméno – Tecnocap s.r.o.
Ve stejném roce probíhá i odkoupení německé společnosti Glasscap Verschlüsse GmbH, která se specializuje na výrobu vík Twist-off. Začlenění společnosti Glasscap je kompletně dokončeno v roce 2009.

ico-2008-2012

Společnost pokračuje v politice rozsáhlých investic spojených se zefektivňováním výroby vík Twist-off.

ico-2012

Firma ukončuje výrobu kovových plechovek.

ico-2013

Tecnocap Česká republika poprvé dosahuje milníku 1 miliardy vyrobených víček.

ico-2014

Je zavedena nová moderní technologie CTP pro laserový přenos digitalizovaných tiskových předloh.

Společnost ve stejném roce zavádí do tiskárny UV pec využívající elektřinu, což má při srovnání s předchozími plynovými pecemi pozitivní dopad na životní prostředí.

V souvislosti s rostoucím trendem užívání bezpečnějších obalů na potravinách Tecnocap s.r.o. zavádí do výroby novou technologii na BPA-free produkci.

ico-2015

S ohledem na environmentální dopady Tecnocap i nadále pokračuje ve zefektivňování využití energií v rámci výrobního procesu, ať už zaváděním LED technologií, či opětovným využíváním výrobních energií k vytápění prostor.

ico-2016

Společnost má možnost přivítat na exkurzi velvyslance Italské republiky a delegaci členů Italské obchodní komory.

ico-2018

Tecnocap s.r.o. zavádí novou technologii pro výrobu PVC-free uzávěrů, díky čemuž má možnost produkovat bezpečnější a ekologičtější variantu těchto potravinových obalů.

ico-2018-2019

Z důvodu rozšiřování výroby je během těchto dvou let v areálu firmy vystavěna zcela nová hala pro surový materiál.

ico-2020

Je definitivně ukončena výroba plastových uzávěrů a hliníkových vík typu Omnia.

Tecnocap vyčleňuje finanční prostředky pro renovaci administrativní budovy. V roce 2020 dochází k modernizaci přízemní části, recepce a zasedacích místností.

ico-2020-2021

Rozsáhlejší a dlouhodobější projekt revitalizace je věnován komplexní reorganizaci a modernizaci sociálního zařízení a šaten pro výrobní sekci, a dále související příprava nových prostor pro nástrojárnu a sklad náhradních dílů.

ico-2021-2022

V současné době probíhající rekonstrukční práce mají za cíl tvorbu nových kanceláří pro technické oddělení a vybudování nové haly pro skladování materiálu.

Start typing and press Enter to search