Investice do pracovního prostředí

Součástí dlouhodobé strategie firmy Tecnocap jsou pravidelně plánované a realizované investice do rekonstrukčních činností a modernizace vybavení, jejichž cílem je přispět k optimalizaci výroby, efektivnějšímu využití prostor a v neposlední řadě také ke zlepšení pracovních podmínek pro naše zaměstnance.

V minulých letech došlo k rozsáhlým investicím do stavby nové výrobní haly a k rekonstrukci recepce a části administrativní budovy. Následným krokem byla výstavba kompletně nových moderních šaten a sociálního zázemí pro pracovníky z výrobních oddělení.

V současnou chvíli probíhající rekonstrukce a výstavba nového oddělení nástrojárny a s ní související stavba nového zázemí pro podpůrná oddělení výroby do budoucna také přispěje ke zlepšení a modernizaci pracovního prostředí. Do budoucna jsou plánovány další velké změny, jakými jsou například rekonstrukce jídelny a rozšíření a renovace parkovacích ploch.

Kromě těchto významných rekonstrukčních a stavebních zásahů firma Tecnocap průběžně pracuje na zvyšování pohodlí zaměstnanců i menšími kroky, jakými jsou například rozšiřování počtu občerstvovacích automatů v rámci podniku nebo poskytování chlazených nebo iontových nápojů v období letní sezóny.

Share on

KOMENTOVAT

Tato stránka využívá Akismet k omezení spamu. Zjistěte, jak jsou Vaše komentáře zpracovávány..

Start typing and press Enter to search