Spuštění nových webových stránek

Stejně, jako je dlouhá naše chodba ve společnosti Tecnocap s.r.o., byla i dlouhá cesta k našim dlouho očekávaným a zbrusu novým webovým stránkám www.tecnocap.cz, které Vám nyní s radostí můžeme představit.

Jsme si vědomi, že obsah i grafická podoba našeho předchozího webu působily zastarale a nesplňovaly současné nároky a standardy návštěvníků a našich příznivců. Proto jsme ve spolupráci s našimi italskými kolegy vytvořili webové stránky nové, které odpovídají současnému dění v naší organizaci. Snažili jsme se o moderní web s originálním a funkčním designem.

Najdete zde historii závodu a informace o našich produktech, naše politiky a také současné strategie a cíle, ke kterým se naše společnost ubírá. Dočtete se, čím se naše firma vyznačuje a čím je jedinečná. V neposlední řadě jsme se také věnovali sekci Kariéra – naším cílem je představit případným zájemcům možnosti dlouhodobého uplatnění a kariérního růstu různých oborech, které jako společnosti nabízíme.

Věříme, že jsme udělali maximum pro to, aby byl náš nový web přehledný a zajímavý, a že zde najdete veškeré potřebné informace. A pokud ne, neostýchejte se využít náš nový Kontaktní formulář.

Děkujeme Vám za předchozí podněty a budeme rádi, když nám zanecháte Váš feedback. Těšíme se na zpětnou vazbu a snad se Vám bude náš web líbit tak, jako nám.

Tým Tecnocap s.r.o.

Share on

KOMENTOVAT

Tato stránka využívá Akismet k omezení spamu. Zjistěte, jak jsou Vaše komentáře zpracovávány..

Start typing and press Enter to search